همین خط اول کتاب با دستخط خودت

آخرین کتاب صالحی رو می خونم که دیروز برام گرفتی.. از فایلهای لپ تاپ، بک آپ می گیرم و همین جور که هوس آب شاه توت کردم دارم به این فکر می کنم که تو الان داری چیکار می کنی.

فردا که برسه میشه ده روز که از دوره آزمایشی کاریم می گذره و خب عاقلانه ست که الان دارم به نتیجه ی این ده روز فکر می کنم. جالب اینجاست بیشتر از این که به وضعیت فعلی کارم فکر کنم، دارم این روزها و این کار و این تجربه رو برای آینده ای نه چندان دور و جدی پایه ریزی می کنم. امتیاز کاری که در حال حاضر دارم،‌ پول خوب،‌ محیط خوب، و فرصت برای تجربه ست. پس باید با خستگی و استرس گهگاهش هم کنار بیام.در واقع محل کار، پست کاری، و شرایط فعلی امروزم یه سکوی بلند و محکم برای من به حساب میاد.. باید حسابی درگیر باشم تا بتونم هر چی رو که دو سال دیگه واسه رسیدن به هدف اصلی (آینده کاری) احتیاج دارم امروز تجربه کنم و یاد بگیرم. 

پ.ن: تو رو نمی دونم اما من از صبح منتظر فردا شبم. 

پ.ن:لاک بزنم بلکه روحیه م خوب تر بشه.

 

/ 1 نظر / 16 بازدید
فرنوش - eroika

سلام نگین جان فکر نمیکردم هنوز بلاگت فعال باشه اندازه یه کهکشون ستاره دلم برات تنگ شده ..... منو یادته ؟ اروئیکا - فرنوش - کیم - love is تورو خدا یادت بیاد این آی دی یاهو منه . اگه تونستی اد کن eroika_1982 اگه تو فیس بوک هستی هم ادم کن . به اسم farnoosh farzam چقدر خوشحالم که دیدم هنوز مینویسی